Apie S.T.A.L.K.E.R.ius

Autorius:
Kategorija: Dienoraštis

Žaidimo S.T.A.L.K.E.R. „įkvėpti“ paaugliai ir jaunimas vis dažniau bando atkartoti ar patirti panašius pojūčius realiame gyvenime. Apie blogąją to pusę vakar įdomų straipsniuką paskelbė aktyvus rusų fotografas ir blog’eris Ilja Varlamovas.

„Nieko Naujo“ taip pat smerkia bet kokią neigiamą veiklą apleistuose objektuose, turinčią įtakos jos būklei ar išvaizdai bei galimybei ateityje objektuose lankytis.

Recent Posts

Facebook komentarai:

Showing 8 comments
 • Tomas
  Atsakyti

  Vaizdas ne koks.Vandalizmas šimtaprocentinis.

 • vladas
  Atsakyti

  Kame ten vandalizmas, gal galit išverst apie ką rašoma, trumpai?

  • admin
   Atsakyti

   Užtenka nuotraukų prieš/po.
   Be to, svaigintis, kūrenti laužus, niokoti paliktą turtą ir po to sukelti gaisrą savaime aišku – nėra normalu, o tiesiog nusikaltimas. Gaila, kad tuo metu tą darantys „stalkeriai“ to nesuvokia.

 • vladas
  Atsakyti

  Dėkui, už atsakymą, bet ištikrųjų kai nemoki kalbos nėra jau taip savaime aišku, kad sudegė ta pati patalpa, galėjo būti pvz. grututinis kambarys. Nors svaigintis ir kūrenti laužą ir pan. kogero, tikrai netinkamas reikalas, ypač apleistuose pastatuose – pavojinga.

 • Tomas
  Atsakyti

  Kad būtų aiškiau Vladui,ten rašoma,kad jaunuoliai 14-20metų įsilaužia į apleistus objektus ir ten svaiginasi įvairiais svaigalais,fotografuojasi,kas dar vertinga pavogia,o kas lieka nuniokoja ten buvusį turtą,nedažnai sudegina patalpas.Paskui nuotraukas įdeda į internetą.Kaip pavyzdys duotas Maskvoje esanti apleista slėptuvė(pastatyta karo atvejui).Ten sudėtos nuotraukos kaip atrodė slėptuvė ankščiau ir kas liko dabar,po tokių jaunuolių apsilankymo.

 • Polububijus
  Atsakyti

  Iš tiesų tai labai aktuali problema, bent jau žmonėms, kurie laisvalaikį leidžia apleistose vietose. Tas pats vyksta ir Lietuvoje, skirtumas tik tas, kad pas mus niekas savęs stalkeriais nelaiko, o tiesiog ateina marozai ir išlieja savo pyktį ir bukumą. Neseniai ir susimąsčiau, kad kai dedi reportažus į blogą, tai prisidedi prie tos vietos naikinimo (nors jokių savo buvimo pėdsakų nepalieki), nes iš pradžių peržiūrėję post’ą ten eina šiaip digeriai, kurie irgi nieko blogo vietai nepadarys, o po kurio laiko ir mažvaikiai marozai, atsitiktinai atradę internete info. Žinau dar kelias vieteles Vilniuje, kurios nedaug vandalų paliestos, bet nemanau, kad darysiu reportažą iš ten, nes jaučiu ateis toms vietoms galas.

  • admin
   Atsakyti

   Apie tai ir aš, dar prieš sukuriant niekonaujo.lt, ilgai mąsčiau. Kaip bebūtų, apsaugoti nuo vandalizmo mes neturim galimybių. Vienintelė išeitis – reportaže naudoti kuo mažiau informacijos iš kurios būtų galima sužinoti tikslią vietą, jei objektas yra dar pakankamai geros būklės. Dėl tos priežasties nerašau tikslių koordinačių, kad atmesti tą dalį skaitytojų, kuriems pats objektas ne tiek įdomus, kiek įdomu jame išlieti emocijas. Kiti entuziastai ir iš esamos informacijos per kelias minutes suras objekto lokaciją.

pingbacks / trackbacks
 • […] apsaugoti šį pastatą, kuris kol kas dar yra palygintinai neblogos būklės, nuo “stalkerių” @ Сталкеры šįkart nenurodysiu nei adreso, nei viešbučio pavadinimo. Kam reikia tas […]

Jūsų nuomonė