„Nieko Naujo” – projektas gimęs iš begalinės aistros urbanistinio palikimo tyrinėjimui.

Kodėl „Nieko Naujo”?

Šio internetinio projekto tikslas yra rinkti ir dalintis informacija apie pasenusius, netgi pamirštus ir apleistus objektus, kuriuos kažkada sukūrė žmogus įvairiausioms savo reikmėms tenkinti. Nesvarbu ar tai požeminė slėptuvė, ar bunkeris, apleistas kelias ar tranšėja, fabrikas išdaužytais langais ar pamiršta ligoninė, sukrypusi dvaro oficina ar tik samanom apaugę pamatai, visa tai – Nieko Naujo, tačiau be galo įdomu.

Objektų lankymas

Tinklapyje aprašytų objektų koordinatės nurodytos tiksliai, apytiksliai arba visai nenurodytos, atsižvelgiant į įvairius kriterijus – būklę, išsaugojimo reikšmę ir t.t. Koordinatės gali būti nenurodytos norint apsaugoti objektą nuo nepageidaujamų asmenų, šiukšlinimo ar kitokio pobūdžių išniekinimo bei jūsų asmeninio saugumo.

Atsakomybė

Didžioji dauguma šiame tinklapyje aprašytų objektų – kritinės, avarinės būklės ar kitaip pavojingi. Būkite atidūs, imkitės visų įmanomų atsargumo priemonių, vadovaukitės tik sveiku protu, nevartokite alkoholio, nesisvaiginkite lankydamiesi aprašytuose ar panašiose objektuose.

Autoriai neatsako už jūsų veiksmus, ar galimai patirtas traumas aprašytose objektuose.

Kontaktai

Jei turite įdomios informacijos, norite kažko asmeniškai paklausti, pasidalinti įspūdžiais ar pan., rašykite į info(eta)niekonaujo.lt
Svarbu! Nerašykite norėdami sužinoti tikslių kažkokio objekto koordinačių, jei jos nėra nurodytos – į tokius laiškus nebus atsakyta.

© Autorinės teisės

Visos nuotraukos ir straipsnių tekstai yra projekto „Nieko Naujo” autorių nuosavybė, nebent nurodyta kitaip.
Be autorių sutikimo informaciją naudoti draudžiama, išskyrus moksliniais ar šviečiamaisiais tikslais, nurodant tinklalapį kaip informacijos šaltinį, nebent nurodyta kitaip.