Kur kur, o Maljorkoje viešbučių verslas, atrodo, turėtų klestėti. Taip ir yra, bet kai kam ima ir nepasiseka. Nebrangus, jaunimo pamėgtas viešbutis vieną dieną ėmė ir užsidarė. Ne savo valia, o dėl prakeiktų balkono turėklų, per kuriuos vos vos kieman neišgriuvo besilinksmininantys turistai. Turizmo departamentas paprasčiausia uždraudė toliau eksploatuoti Rocamar viešbutį.
O buvo taip
1999 metai. Viešbutyje svečiuojasi grupė studentų studentų iš Barselonos. Linksmai leidžiant laiką, pavargę ketvirto aukšto balkono turėklai neatlaiko įtampos ir tik per plauką neįvyksta kraupi nelaimė. Vietos valdžia į šį incidentą sureaguoja žaibiškai ir kategoriškai. Viešbutis gauna didžiausią įmanomą bausmę – jis tuoj pat uždaromas. Kaip parodė laikas, visiems laikams.
Beje, čia tik viena medalio pusė. Viešbutis, kaip finansiškai pelningas objektas, per tuos metus, kuomet jį grobsė ir niokojo buvo įveltas į neskaidrius valdininkų žaidimus. Savininkas verkšlena, kad jam iki šiol surištos rankos ir jis negali nei parduoti viešbučio, nei šioje vietoje kurti naujų būstų. Vietiniai gyventojai rėkia, kad šis vaiduoklis gadina miesto įvaizdį ir turi būti nugriautas. Panašu, kad taip ir atsitiks. Istorija vis dar tęsiasi.
[papildyta] Filmo „The Inbetweeners” anonse ir, be abejo, pačiame filme galite pamatyti šį viešbutį. Ačiū skaitytojui Dāvis Vagalis už šią informaciją.
Tašką viešbučio istorijoje padėję balkonai
Įprastas viešbučio svečiams vaizdas
Minkštas fotelis viešbučio bare
Biusthálteris [pranc. buste — krūtinė + vok. halten — laikyti], ntk. liemenėlė (moterų)
Viešbučio galinėje pusėje kambariai ir dieną ne itin šviesūs
Šviesos trūksta, nes viešbutis beveik atsirėmęs į stačią uolą
Kad koridorius būtų šviesesnis, įrengti langai į vertikalią šachtą
Šviesa šioje šachtoje greit išblėsta
Šachtos apačioje – lovų savartynas
Ant šių blokelių stovėjo viešbučio pavadinimo raidės
Viešbučio korpusas su valgykla ir gyvenamomis patalpomis antrame aukšte
Mano na.. viešbutis vijokliais apaugęs