Drabužių gamykla. Kai ateina dėdė miegas

Autorius:
Kategorija: Visa Lietuva

Visai neseniai su kolega juokėmės iš urbex blogosferoje pasirodančių reportažų apie šviežiai apleistas vietas. Noriu ir aš pasidalinti kadrais, darytais šviežiai paliktoje drabužių gamykloje. Vos prieš valandą siuvėjos, įrengimų operatoriai,pakuotojos, krovėjai, valytojos ir kostiumuota administracija išsiskirstė panaudoti savo reikmėms tas kelias valandas tarp miego ir darbo.

Reportažas, atrodo, visiškai nesusijęs su mano blog’o tematika, bet būtent čia pasijutau tarsi grįžęs į vaikystę. O ji buvo labai įdomi. Tuo metu turėjau neribotą laisvę lakstyti ilgais SMEG (Skaičiavimo Mašinų Elementų Gamyklos) koridoriais, stebėti kaip robotai keisdami grąžtelius gręžioja skyles plokštėse, galvaniniame ceche ėsdinamos plokštės, mechaniniame korpuse šaltkalviai tekina detales, laipioti daugiaaukštėmis sandėlių lentynomis ir t.t..

Šiose apie 10 000 kvadratinių metrų ploto užimančiose patalpose man labiausiai įstrigo visiškai automatizuotas kojinių nėrimo aparatas. Užburiantis vaizdas! Procesas labai sudėtingas ir gerokai ilgesnis nei būtų galima įsivaizduoti nemačius.

Love is all we need
Love is all we need

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pabaigai galiu tik pridurti, kad čia gaminami išties kokybiški ir šilti drabužiai. Parsivežiau ir išbandžiau čia gamintus termo apatinius ir dar kelis rūbus – su sintetine Audimo produkcija net neverta lyginti.

Recommended Posts

Facebook komentarai:

Showing 2 comments
  • Marius
    Atsakyti

    Mldc Donce 🙂 laksciau ir as po SMEG

  • Andrius
    Atsakyti

    Video būtų labai gerai suėjęs 🙂

Jūsų nuomonė