Svečiai iš Latvijos ir kaip pataisos namuose pakliuvom į pasalą

Gražus šeštadienio rytas. Netoli stoties sutinkame iš vakaro atvykusius svečius iš Latvijos. Tiesa, atvyko jie su nuostoliais, vieno iš dviejų ekipažų automobilis neišlaikė išbandymo ir du asmenys, kartu su ant evakuatoriaus užkelta mašina, baigė vizitą jam dar beveik neprasidėjus. Likę penki!, kolega iš pamirsta.lt bei aš pats patraukėm į ekskursiją po kiek kitokį Vilnių, nei įprasta užsienio turistams.

Nuotykis pataisos namų gamybinėje bazėje

Pirmoji lokacija – pataisos namų gamybinė bazė, praktiškai Vilniaus centre. Svečius įspėjam apie galimą apsaugą teritorijoje, patariame netriukšmauti, nekrėsti kvailysčių. Deja, septynių žmonių kompanijos neįmanoma nepastebėti, o ypač ant stogo, į kurį kaip voro akys žiūri veikiančių pataisos namų langai. Pusvalandį pasivaikščiojus, perėjus į zoną prie buvusių vienuolyno pastatų, svečius matau sunerimusius, sako – po teritoriją vaikšto kažkoks žmogus. Nespėjus išsiaiškint kas kaip, iš bažnyčios pusės atbėga vienas pataisos namų apsaugos darbuotojas, iš kitos pusės – dar du. Savaime aišku, užgriūva klausimai kas mes tokie, ką čia veikiam ir t.t., pasiūlo eiti kartu. Be panikos, ramiai paaiškinu mūsų tikslus, kad tai mūsų hobis, mes nieko žalingo nedarom ir, jei pretenzijų nėra, mes ramiai paliekam teritoriją. Įtampa atslūgsta ir visi kartu besišnekučiuodami patraukiam link vartų. Sėdam į automobilius ir paliekam sėmkes gliaudančius (nes šeštadienį administracijos nėra) apsauginius toliau dirbti savo darbo.


Nuostabus rytas. Pataisos namų gamybinė bazės vartai


Atspindžiai


Batų išleidimas


Kilogramas duonos – 90 ct!


Samanų kilimas bazės patalpose


„Skambiti”


Jei skambiti, tai skambiti…


„Vilnius full of space” ane?


Vartai į kitą zoną


Medžio apdirbimo cechas


Tos britės… nori, bet nieko nedaro…


Batai, batų, batams, batus…


Pakabukai


Kas kur


(Iš)davimo langelis


Laiptai


Vienišas suolelis


Čia pasivaikščiojimas baigėsi

Tądien kartu aplankėm „olimpinį” baseiną, amunicijos sandėlius, kinematografininkų patalpas, pasivaikščiojom tiltu į Vingio parką, svečiai pakilo į TV bokštą, stabtelėjom Panerių geležinkelio tunelyje. Toliau ekskursiją latviai tęsė vieni, kol vakarop vėl prisijungė kolega iš pamirsta.lt.


Baseinas prie baseino, šiuo metu jame treniruojasi būrys žuvų


Didysis baseinas


Visi patogumai


Rūta, kur tu?


vwvwvwvwv


Pas kinematografininkus


Šviestuvas


„Plionkės”


„Chata”


Bzzz…


Ryškalai


Vingio parko tiltas


Svetys Andris


Vingio parko tiltas


Panerių tunelyje

Recent Posts

Facebook komentarai:

Comments
  • Liquidas
    Atsakyti

    kiek daug naujo…pasirodo

Jūsų nuomonė