Apleistas viešbutis Vilniuje

Mėgaukitės svetingumu prabangiame viešbutyje „Saulės žiedas”, kuris yra tik 6 minutės kelio nuo miesto centro ir 15 minučių nuo Tarptautinio Vilniaus oro uosto.
Tik atvykę jūs būsite nustebinti mūsų dėmesiu, svetingumu ir draugiška atmosfera. Kiekvienas iš 58 kambarių yra įrengtas pagal aukščiausius reikalavimus. Visuose numeriuose yra telefonas, televizija, vonia arba dušas, balkonas ar terasa. Ieškantiems visiškos prabangos siūlome Prezidentinius apartamentus su dviem miegamaisiais, dideliu laukiamuoju, svetaine ir dviem erdviais vonios kambariais su jaccuzi. Apartamentuose yra ir didžiulė privati terasa.
Viešbutyje veikia du puikūs restoranai, patiekiantys išskirtinio skonio pasaulio ir Lietuvos virtuvių patiekalus…

Tokiais skambiai žodžiais buvo pristatinėjamas šis viešbutis…

Jei kam įdomu, para prabangiausiuose Prezidentiniuose apartamentuose kainavo 1000 Lt, nors pigiausiai prisiglauti buvo galima ir už 120 Lt.

Visa tai jau praeitis. UAB „Saulėtekis”, kuriai priklausė viešbutis, nutartis iškelti bankroto bylą buvo paskelbta 2002-03-01. Viešbutis, nepaisydamas nutarties, kurį laiką dar skandalingai veikė. Po uždarymo taip pat nebuvo apsieita be incidentų – čia pasislėpusius nusikaltėlius gaudė gausios policijos pajėgos. Vėliau, man nežinomu būdu (gal būt iš varžytynių), pastatai ir žemės sklypo nuomos teisė buvo atitekę į UAB „Pajūrio Turto Investicijos“ rankas. O dar šių metų (2012 m.) balandžio 03 d., jau ir šiai įmonei bankrutavus, buvo paskelbtos pirmosios varžytynės, kurių metu šį pastatą bandyta parduoti už 9,408 mln. litų, antrose (balandžio 17 d.) – už 7,5264 mln. litų. Ne man spręsti, bet už kiaurai permirkusį, išdraskytą pastatą, reikalaujantį kapitalinio remonto – gerokai per didelė suma. Nežinia kaip baigėsi varžytynės, galbūt kažkam tai gera investicija, o galbūt 13 namo numeris ne toks jau ir sėkmingas skaidriam ir pelningam verslui.

Prieš metus čia lankėsi kolega Polububijus, jo reportaže matosi dar ne taip nuniokotos patalpos. Dabar vaizdas gerokai prastesnis, kitaip sakant, „Nedžiugina…”


Apleistas viešbutis kukliai slepiasi miškelio pakrašty


Veikiantis viešbutis atrodė taip (šaltinis: www.vilnius21.lt)


Nevertingas pastato turinys ir „niekieno” šiukšlės kaupiasi prie fasado


Asfaltuota aikštelė nusėta šukėmis


Ventiliacinės įrangos likučiai pastato rūsyje


Viešbučio lankytojus pasitikdavęs baras


Jaukus foje kampelis


Virtuvė higienos reikalavimų jau nebeatitinka


Kylam aukštyn


Koridorius į šviesų holą antrame aukšte


Erdvė


Pastatas jau gerokai „išrakinėtas”


Improvizuotas kampelis alaus šlakeliui


Erdvus tualetas


Kai kuriose patalpose dar laikosi ledas


Darbais, o ne žodžiais mes Tėvynę mylim…


Kaip tai pavadinti? Juodraščiu?


Kamuoliukas


Baldų likučiai


Miegantis fotelis


Pėdsakai


Vienišas stalelis


Taikinys


Balkonėlis viešbučio užnugary


Turėklai


Jau niekam nebereikalingas…

Recommended Posts

Facebook komentarai:

Showing 8 comments
 • prowler
  Atsakyti

  Keista,as tai langus tikrai buciau issilupes,jei vietinis…
  O juk butu toks objektas paliktas kokiais 1995m.,juk ne puses nebutumem mate ka dabar:)Tai aiskus musu krasto turtejimo pozymis…

 • leon187
  Atsakyti

  O koki portatyvinį apšvietimo šaltinį ir energijos maitinimą naudojate?

  • Nieko Naujo
   Atsakyti

   Bendram apšvietimui dažniausia naudoju išorinę blykstę (sušviesti test blyksniais su spalvotais filtrais arba be), linijoms ir sferoms kažką panašaus į tai: http://lightpaintingtools.com/?page_id=65.
   Kadanors parašysiu atskirą straipsniuką apie tai.

 • Tomas
  Atsakyti

  Sveiki gal kas noretu siais metais dar apsilankyti siame pastate ?
  Jei taip tai parasykite tomce00000@inbox.lt

 • Vilma
  Atsakyti

  O kur jis tiksliau yra?:) Butu faina suzinoti:)

  • Nieko Naujo
   Atsakyti

   Vilma, negi lengviau parašyti komentarą, nei paskaityti tekstą reportažo pradžioje?

 • Arturas
  Atsakyti

  Gal netyčia kas žinot kam šiuo metu priklauso šis pastatas?

 • Sabina Sinkeviciute
  Atsakyti

  Aš buvau šiame pastate jis yra netoli mano mokyklos, kūrioje aš mokausi. Lankomės ten kartais su draugais. Neseniai buvome šiame viešbutyje,tai stovėjo Argus mašina ir joje sedėjo apsauginis, tai mes taip pro jį praėjom aš galvoju kodėl jis neišlipa iš mašinos sustabdyti mūsų. O po kiek laiko gryžtam ir žiūriu miega jis sau vietoj to,kad sedėtų ir žiūrėtų ar niekas neeina į šį apleistą viešbutį. Šiuo metu jis apipaišytas,sienose skylės per kurias galima pralysti.Buvome iki pat stogo apvaikščioję šį viešbutį. Įdomiausia buvo rūsyje ten kur visi bijojo įeiti.Tik aš viena nuėjau. Buvo tamsoka,bet už tad pamačiau kas jame yra. Įdomus pastatas jei neturi ką veikti.

Jūsų nuomonė